21 Şubat 2013 Perşembe

Şubat'ta Çekiliş Kazanmak Başkadır! :)

Ya gün geçmiyor ki bir çekiliş kazanmayayım :) Undenied ile birlikte oralıkta ne kadar çekiliş varsa suyunu çıkarıyoruz farkındayım. Hatta kendisine de dedim "Gel beraber kazandığımız çekilişleri kapıştıralım bakalım kim daha çok kazanmış" dedim ama henüz cevap gelmedi :D

Tam da 14 Şubat öncesi Eba Design'ın çekilişine katılmışım ve ben evraklarımı teslim etmek için İstanbul'da olduğum gün de onun çekilişini kazanmışım! Mail atmasa belki bir kaç gün hiç haberim olmayacaktı. Neyseki haber verdi de ben de hemen adresimi gönderdim. Neticesinde bugün hediyem elime ulaştı! Bakalım neler çıkmış paketimden?


Paketim gayet de özenilmişti ancak malum kargo yolculuğunda biraz sola çekmiş. Ama sıkıntı yok, her şey yerli yerindeydi...


Gece olduğundan ve gündüz çekimini bekleyemediğimden resimler böyle :)  Toplu bir görüntü alalım... Bir de bu taraftan... Evet sol tarafta bir tane ters dönen var ama onu çikolatalardan bir tanesini ağzıma attıktan sonra farkettim :) 


 Rujumun rengi sevgililer günü konseptine uygun bir şekilde kırmızı idi, tıpkı küpelerim ve ojemde olduğu gibi :)

Sevgili Esra'ya teşekkür ediyorum! Canım puding istiyordu ama bu çikolatalar da ilaç gibi geldi :) Sevgililer günü düşünülerek seçilmiş hediyeler gerçekten çok güzel... Esra belki yine böyle güzel bir çekiliş yapar, takibe alın bence :)

9 yorum:

 1. Cikolataalari benim icinde ye lutfeen bak puding yiyemedik :))) iyi gunlerde kullan tatlim cok sevindim begenmene

  YanıtlaSil
 2. Çok fenasın ama:) Bir de ukalalık yapıo:DD Güle güle kullan canım şans hep seninle olsun

  YanıtlaSil
 3. Ah bebeim eskisi kadar giremiyorum çekilişlere yoğunluktan.
  Zaman bulamıyorum.
  Güle güle kullan canım.
  Şansımız bol olsun:)

  YanıtlaSil
 4. su sansından bırazda bana versen denisim omamı :))

  YanıtlaSil
 5. zaten hiiçç kıskanmıyorum ki.. sadece tırnaklarımı yiyorum :)canım şaka bi yana maşallah sana, çok şanslısın :) tebrikler, çikolatadan bende istiyorum ama yaa :(

  YanıtlaSil
 6. Bir ara bende bol bol çekiliş kazanıyordum yanlış hatırlamıyorsam 6 çekiliiş kazandım. Herşey gibi blogdanda hevesim kaçınca etkinliklere katılmıyorum. Ablam diyorki sevgililer günüde geldi hediye alanımız yok zaten bir iki çekilişe katılsaydın belki çıkardı :) Çikolatayı severim ama diyete başladım hiç gözüm kalmadı, gönül ratatlığı ile yiyebilirsiniz bogazınızda kalmaz :)

  YanıtlaSil
 7. ouvvv harika hediyeler şansın bol olsun cnm.

  YanıtlaSil
 8. harika hediyeler, hele o çikolatalarrrr tam yemelik :))

  YanıtlaSil
 9. Ya kuzucum sen ne şanslı bişeysin, el alcam bi dahaki görüşmemizde senden o zaman ben ya,, herşey çok güzel ama çikolatalar ah o çikolatalar beni benden aldılar :)

  YanıtlaSil